Specjalizujemy się

W ochronie Imprez masowych!

Chronimy największe festiwale w Polsce!

Chronimy: mecze piłki nożnej, koncerty najbardziej rozpoznawalnych gwiazd na świecie, wielkie imprezy miejskie.

Z równie dużym zaangażowaniem i troską podchodzimy do ochrony mniejszych imprez wśród, których są między innymi imprezy firmowe, klubowe, sympozja, targi a także imprezy rodzinne. Każdy Klient jest dla nas najważniejszy, w pełni jesteśmy świadomi w jakiej rzeczywistość nasi Klienci organizują imprezy.

Z jednej strony mamy coraz większe wymagania nakładane na organizatorów, a z drugiej brak odpowiednich obiektów do organizacji imprez masowych. Do tego dochodzą problemy z szeregiem czynności, które należy wykonać, aby uzyskać zgodę na przeprowadzenie imprez masowych.

Nie ograniczamy się tylko do kompleksowej ochrony imprez!

Mając na uwadze zadowolenie naszych Klientów wykonujemy pełną dokumentację niezbędną do uzyskania zgody na przeprowadzenie imprezy masowej.

Prowadzimy w Państwa imieniu rozmowy z takimi instytucjami publicznymi jak: Policja, Straż Pożarna, Pogotowie Ratunkowe, Sanepid, Urząd Miasta. Ponadto podejmujemy się działań związanych z logistyką imprez masowych, jesteśmy w stanie zorganizować zaplecze techniczne, sanitarne, medyczne, cateringowe.

Zabezpieczenie każdej imprezy odbywa się zgodnie z ustawą z dnia 20 marca 2009 r. o bezpieczeństwie imprez masowych. Pracownicy służby porządkowej oraz informacyjnej posiadają certyfikaty wynikające z rozporządzeń Rady Ministrów z dnia 20 sierpnia 2011 r. w sprawie wymogów, jakie powinni spełniać kierownik do spraw bezpieczeństwa, służby porządkowe i służby informacyjne.

Zapewniamy profesjonalizm i wysoki standard ochrony!

Przy zabezpieczeniu każdej imprezy część naszego personelu stanowią osoby wpisane na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej.

Nasi pracownicy podczas wykonywania swoich zadań umundurowani są jednolicie (umundurowanie dostosowane jest do charakteru imprezy), posiadają identyfikatory oraz wyposażeni są w bezprzewodowe środki łączności i dozwolone prawem środki przymusu bezpośredniego.

Ponadto część naszych pracowników biegle posługuje się językami obcymi.

Posiadamy wyselekcjonowany, w pełni profesjonalny i doświadczony zespół pracowników!

Kierownictwo oraz kontrola nad wykonywanymi usługami powierzana jest osobom wpisanym na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej prowadzoną przez Komendanta Wojewódzkiego Policji. Osoby te posiadają bardzo duże doświadczenie w ochronie imprez, a także odznaczają się odpowiednimi cechami charakteru takimi jak: odpowiedzialność, umiejętność szybkiego podejmowania trafnych decyzji oraz doskonała organizacja. Cieszą się oni również ogromnym autorytetem wśród pracowników.

Ponadto standardem firmy jest, że staramy się jak najlepiej poznać oczekiwania Klienta i dobrać Mu odpowiedniego kierownika.

ZAPYTAJ O INDYWIDUALNĄ OFERTĘ DLA TWOJEJ FIRMY!

Zapewnimy Państwu profesjonalną i niezawodną ochronę, która gwarantuje bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.