O FIRMIE

AGIS już od 18 lat na rynku!

AGENCJA OCHRONY AGIS SECURITY

Mamy doświadczenie, praktyczną wiedzę i możliwości.

AGENCJA OCHRONY AGIS SECURITY

Agencja Ochrony Agis Security działa w ramach Agis Management Group 1 sp. z o.o. , w oparciu o koncesje Nr 0218/21. wydaną przez Ministra Spraw Wewnętrznych.

Firma świadczy usługi na terenie całego kraju, a w szczególności obejmuje swoją działalnością rejon Trójmiasta i okolic.

Jesteśmy firmą której kadra przez wiele lat zdobywała doświadczenie w najbardziej liczących się firmach branży ochroniarskiej, na największych imprezach sportowych, imprezach kulturalno – rozrywkowych, festiwalach muzycznych oraz filmowych, koncertach gwiazd polskiego i światowego formatu.

Działamy na rynku polskim na podstawie koncesji nadanej przez MSW. Zasięgiem działania obejmujemy cały kraj. Posiadamy sieć biur dzięki czemu możemy sprawnie realizować zarówno zlecenia lokalne jak ogólnopolskie.

Od początku istnienia polityka firmy zakłada świadczenie kompleksowych usług na najwyższym poziomie skierowanych do klientów wymagających, oczekujących najwyższych standardów bezpieczeństwa oraz profesjonalnej obsługi technicznej.

Państwa zadowolenie jest dla nas najważniejsze!

Naszym głównym celem jest zapewnienie Państwu satysfakcji z podjętej współpracy oraz zbudowanie długotrwałych relacji.

W Agis Security wierzymy, ze każda organizacja, instytucja zasługuje na to by funkcjonować bez zakłóceń, tak jak każdy człowiek ma prawo do tego aby czuć się bezpiecznie.

Zapewnimy Państwu profesjonalną i niezawodna ochronę, która gwarantuje bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.

Dbamy o nieustanny rozwój i staramy się przekraczać oczekiwania naszych Klientów, by zapewnić najwyższy standard obsługi Klienta. Stale podnosimy kwalifikacje naszych pracowników poprzez szeroko zakrojony system szkoleń, monitorujemy realizacje usług, systematycznie komunikujemy się z naszymi Klientami, by mieć pewność, że wartość, którą dostarczamy w pełni odpowiada na ich potrzeby.

Zapewniamy profesjonalizm i wysoki standard ochrony!

Wyróżnia nas spośród innych firm wysoka jakość obsługi Klientów, której podstawą jest otwartość na indywidualne potrzeby każdego z nich. Naszym celem jest jak najszybsze poznanie oczekiwań Klienta i uczynienie wszystkiego, by stały się one rzeczywistością.
AGENCJA OCHRONY AGIS SECURITY

W RAMACH NASZEJ DZIAŁALNOŚCI OFERUJEMY:

ok Ochrona fizyczna obiektów

ok Ochrona imprez masowych

ok Ochrona osobista VIP

ok Ochrona spotkań biznesowych

okTechniczna ochrona mienia

ok Usługi specjalistyczne

ok Obsługa recepcji

okCałodobowy monitoring

okPatrole interwencyjne

okSystemy alarmowe

okKonwoje, inkaso

 

AGENCJA OCHRONY AGIS SECURITY

ZAPYTAJ O INDYWIDUALNĄ OFERTĘ DLA TWOJEJ FIRMY!

Zapewnimy Państwu profesjonalną i niezawodną ochronę, która gwarantuje bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.